KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15307107
nr 1530 7107
Blandteknik
2 st, Kina. Yttermått inklusive ram: 41x40-52x41 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:38:02
100 kr
150 kr